color-jd-logo-horizontal-cropped

Kiek kainuoja dantų implantacija?

Dantų atkūrimo implantais kaina dažnai yra vienas iš pagrindinių klausimų, kylantis apsvarstant šią gydymo galimybę.
Iš tiesų, dantų implantacijos kaina priklauso nuo įvairių veiksnių: individualaus paciento atvejo, žandikaulio kaulo būklės, implantacijos chirurginio sudėtingumo, dantų implantojų gamintojo (kartais, renkantis žymiausių gamintojų implantus, mokate ne tiek už kokybę, kiek už rinkoje garsų vardą), taip pat įtakos gali turėti ir burnos chirurgo patirtis ar pasirinktos klinikos kainodara. Visuomet rekomenduojama išklausyti net kelias, skirtingų odontologų nuomones, ir rinktis jums priimtiniausią gydymo sprendimą bei kainą.

Žemiau pateikiame apytikslę dantų implantacijos procedūros kainą su JDental Care implantais Lietuvoje. 

VIENO DANTIES
IMPLANTACIJA

„JDental Care“ implantas

450 — 800€
už vieno danties implantaciją

BEDANČIO VIRŠUTINIO
ŽANDIKAULIO ATKŪRIMAS IMPLANTAIS

Maxilla-for-All®

nuo 3 500 €
už viršutinio bedančio žandikaulio atkūrimą

BEDANČIO APATINIO
ŽANDIKAULIO ATKŪRIMAS IMPLANTAIS

JD4®
Visi-Ant-Keturių / All-on-Four


nuo 2 500 €
už apatinio bedančio žandikaulio atkūrimą

Kas sudaro implantacijos kainą?

Gydytojo darbas ir medžiagos

Nuo danties pašalinimo iki implanto įsriegimo.

Papildomos procedūros

Pavyzdžiui, sinuso dugno pakėlimas arba kaulo regeneracija (priauginimas), jei žandikaulio kaulas sunykęs, dantenų plastika ir kt.

Implanto kaina

Implantas – titano varžtelis, pakeičiantis prarasto danties šaknį. Skirtingų gamintojų implantai skiriasi dizainu ir paviršiaus apdirbimo technologija. Šie ypatumai lemia implantavimo galimybes, eigą bei rezultatus.

Karūnėlė (protezas)

Implantui prigijus, tvirtinamas protezas – karūnėlė, atkurianti prarasto danties funkciją ir estetiką. Karūnėlės kaina priklauso nuo medžiagos iš kurios yra pagaminta – metalo keramikos (metalas padengtas keramika) arba grynos cirkonio keramikos (natūraliausias rezultatas).

Gijimo galvutė, protezavimo atrama

Gijimo galvutė paruošia vietą danties protezavimui ir padeda suformuoti dantenas aplink būsimą protezą.

KO TIKĖTIS?

Kitos procedūros, susijusios su dantų implantacija

Sėkmingai dantų implantacijai gali prireikti ir papildomų procedūrų. Kokios jos būtų konkrečiu jūsų atveju, išsamiai paaiškins burnos chirurgas pirminės konsultacijos metu, įvertinęs individualią situaciją, rentgeno nuotraukas, žandikaulio kaulo būklę ir kitus aspektus. Sudarius gydymo planą, turėsite aiškų vaizdą, kokiais etapais vyks dantų atkūrimo procedūros ir kiek jos kainuos.

Daugybė klinikų visoje Lietuvoje jau siūlo savo pacientams burnos chirurgiją atlikti su intravenine sedacija – medikamentų sukeliama paviršinio miego būsena, kitaip dar vadinama intravenine narkoze. Taikant sedaciją, procedūros praktiškai neatsiminsite. Tai aktualu, jei kankina nerimas arba laukia ilga ir sudėtinga operacija.​

Pakankamas žandikaulio kaulo tūris yra būtinas, kad dantų implantai galėtų stabiliai įsitvirtinti ir prigyti. Kaulo tūriui turi įtakos tokie veiksniai kaip negydytos danų šaknų infekcijos, ilgas laikas nuo danties ištraukimo iki implantacijos, amžius ir, žinoma, genetika. Kartais, siekiant kompensuoti šiuos kaulo defektus, tenka atlikti kaulo priauginimo procedūrą – į pašalinto danties ertmę pridedama kaulo pakaitalo, kuris integruojasi su žandikauliu, greitina gijimo procesą ir užtikrina stabilų pagrindą implantui.

Sinuso dugno pakėlimas yra chirurginė procedūra, kurios gali prireikti implantuojant dantis viršutiniame žandikaulyje. Sinuso dugnas yra tuščia ertmė kaule virš viršutinio žandikaulio. Jei ši ertmė žemai, tai gali trukdyti įsriegti implantą, nes nėra pakankamo kaulo aukščio, kur implantas galėtų tvirtintis. Dėl šios priežasties atliekamas sinuso dugno pakėlimas kaulo pakaitalais (vadinama kaulo augmentacija arba priauginimas, kuomet ši ertmė užpildoma). Tačiau su „JDental Care“ ilgaisiais implantais šios procedūros ir susijusių kaštų galima išvengti, nes ilgieji zygomatiniai implantai sriegiami įstrižai – į skruostikaulį ir užtikrina išskirtinį stabilumą.

Gijimo galvutė tvirtinama ant įsriegto implanto ir leidžia paruošti, t.y. suformuoti dantenas galutiniam etapui – protezavimui. Gijimo galvutė gali būti užsukama iškart po procedūros, o jei tam netinkamos sąlygos, tai atliekama likus 2-3 savaitėms iki protezavimo.

Kol prigyja implantai (tai trunka 3-4 mėnesius), pacientas nešioja laikinus dantis, sukuriančius estetišką šypsenos vaizdą. Dažniausiai jie gaminami iš plastiko. Vėliau, implantams tvirtai prigijus žandikaulio kaule, laikini dantys pakeičiami nuolatiniais protezais, leidžiančiais atkurti kokybišką kramtymo funkciją.

Nuėmus gijimo galvutę, ant implanto prisukama protezavimo atrama, leidžianti tvirtinti protezą – danties vainikėlį arba fiksuotą protezą, jei atkuriamas visas žandikaulio lankas.

Protezavimas – antrasis implantacijos etapas, kurio metu pagaminami prarastus dantis pakeičiantys protezai – nuo pavienio vainikėlio, iki tiltų arba viso žandikaulio lanko.  Šiuolaikiniai dantų protezai ant implantų dažniausiai gaminami iš cirkonio keramikos, todėl turi natūralų peršviečiamumą ir vizualiai yra neatskiriami nuo natūralių dantų.

JDENTAL CARE

Įgaliotas atstovas Lietuvoje
UAB „Implamedika“

info@jdentalcare.lt
+370 678 60881

 

BENDRAUKIME

Visos teisės saugomos © 2023