color-jd-logo-horizontal-cropped

AIŠKUS PROCESAS

Dantų implantacijos eiga ir etapai

Dantų implantacija atrodo sudėtinga? Susipažinkite su jos eiga ir etapais:

Konsultacija
Pirmasis vizitas
Konsultacija ir gydymo plano sudarymas

Konsultacijos metu burnos chirurgas įvertins individualų paciento atvejį, jo sudėtingumą ir galimus sprendimus. 

Konsultacijos metu dažniausiai sudaromas ir gydymo planas, kuriame numatomi visi implantacijos etapai ir suplanuojami būsimi vizitai. Jei pageidaujate implantaciją atlikti su intravenine sedacija, pasakykite apie tai gydytojui – klinika pasirūpins, kad implantacijos dieną jumis rūpintųsi anesteziologas.

Implantacija
Antrasis vizitas
Burnos chirurgija | Dantų implantacija

Sekantis vizitas dažniausiai būna skirtas chirurginei procedūrai. Jos metu, jei reikia, pašalinami funkciją praradę dantys ir, jei individuali situacija leidžia, pašalinto danties vietoje iškart įsriegiamas implantas. Tai vadinama vienmomente implantacija, sutrumpinančia laiką iki protezavimo net ~4 mėn. (nebereikia laukti, kol sugis pašalinto danties vieta). Procedūra trunka iki kelių valandų.

Oseointegracija
3-4 mėnesiai
Gijimo periodas | Laikini dantys

Gijimo periodas trunka 3-4 mėnesius – šiuo laiku implantas integruojasi į žandikaulio kaulą ir su juo tvirtai susijungia (oseointegracija). Gijimo laiku, paciento komfortui pritvirtinami laikini dantys, leidžiantys laisvai jaustis socialinėje aplinkoje ir šypsotis. Šiuo laikotarpiu svarbu vengti kieto maisto, kad kaulas tinkamai sugytų. Šiuo laikotarpiu dar kelis kartus apsilankysite klinikoje – patikrinti, ar gijimas sklandus, nuimti atspaudus, pasirinkti protezo atspalvį ir pan.

Dantenų formavimas
3-4 sav. iki protezavimo
Gijimo galvutės tvirtinimas

Gijimo galvutė paruošia vietą danties protezavimui ir padeda suformuoti dantenų linkį aplink būsimą protezą. Šiuo laikotarpiu (apie keletą savaičių) toliau dėvimas laikinas dantis. Kartais gijimo galvutė gali būti pritvirtinta ir iškart po implantacijos procedūros.

Protezavimas
Paskutinis vizitas
Protezavimas

Laukiamiausias etapas, kuomet pagaminamas nuolatinis protezas ir pritvirtinamas prie prigijusio implanto. Galite džiaugtis atkurta kramtymo funkcija ir estetika!

SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE

Sertifikuotos klinikos

Atraskite klinikas, dirbančias su JDental Care implantų sistema, kuriuose implantuojantys gydytojai odontologai suteiks Jums asmeninę konsultaciją ir sudarys individualų gydymo planą.

JDENTAL CARE

Įgaliotas atstovas Lietuvoje
UAB „Implamedika“

info@jdentalcare.lt
+370 678 60881

 

BENDRAUKIME

Visos teisės saugomos © 2023