color-jd-logo-horizontal-cropped

PATIKRINTA LAIKO

Daugiau nei 20 metų rinkoje

„JDental Care“ pasaulyje žinomas kaip itin aukštos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo simbolis. Tai dantų implantacijai skirti produktai, atitinkantys šiuolaikinius gydymo metodus, aukščiausius kokybės ir saugumo standartus. Bendradarbiaudami su stipriais mokslo bei tyrimų centrais „JDental Care“ kuria produktus, kurių reikia šiandien ir inovacijas, kurios bus aktualios rytoj.

Įprastai implantai vieni nuo kitų skiriasi dizainu ir jų paviršiaus apdirbimo technologija. Daugeliu atvejų kaip tik šie ypatumai lemia implantavimo galimybes, eigą bei rezultatus. Nuo gydytojo pasirinktos implantų sistemos priklauso ne tik operacijos sudėtingumas, bet ir gydymo trukmė, rezultatas, ilgaamžiškumas.

„JDental Care“ kompanijos būstinė įsikūrusi Modenoje, Italijos mieste, kuris žymus pramonės bei mokslo srityje. Modena garsėja ir kaip sportinių automobilių gimtinė. Čia įsikūrusios ir žymiausių sportinių automobilių gamyklos — Ferrari, Lamborghini bei Maserati.

EKSPERTIZĖ KIEKVIENAME ETAPE

Išskirtinis dėmesys saugumui

Ypatingas dėmesys detalėms, žaliavų kokybei ir griežtas gamybos procesas yra patikimo ir aukštos kokybės gaminio pagrindas. „JDental Care“ kokybė patvirtinta pagal griežčiausius tarptautinius standartus: produktai turi CE sertifikatą pagal Europos direktyvą ir yra registruoti JAV FDA.
Sertifikuoti daugiau kaip 60 pasaulio šalių, esančių visuose 5 žemynuose. „JDentalCare“ vidinius kokybės valdymo procesus yra sertifikavusi „TÜV SÜD” pagal MDSAP – unikalią tarptautiniu mastu pripažintą medicinos prietaisų sertifikavimo programą.

Implantų paviršiaus švarumas kruopščiai tikrinamas, naudojant sudėtingą įrangą. Patikrinimai elektroniniu mikroskopu SEM leidžia įvertinti dantų implantų paviršiaus morfologinę būklę, nustatyti jų šiurkštumo vertes mikrometrų intervale ir labai tiksliai išanalizuoti bet kokias paviršiaus ir medžiagos lygio priemaišas.

Visos „JDental Care“ implantų linijos ir specialūs komponentai yra tikrinami mechaniniais testais pagal ISO 14801 standartą, kad būtų imituojama kramtymo apkrova ir užtikrintas jų ilgaamžiškumas.

JDENTAL CARE

Įgaliotas atstovas Lietuvoje
UAB „Implamedika“

info@jdentalcare.lt
+370 678 60881

 

BENDRAUKIME

Visos teisės saugomos © 2023