Vienmomentė implantacija - Itališki dantų implantai J Dental Care

Vienmomentė implantacija

KAS YRA VIENMOMENTĖ IMPLANTACIJA?

Tai pažangus gydymo metodas, kurį taikant per 1 vizitą galima atlikti dvi procedūras: pašalinti nesveiką dantį, jo užuomazgas ar šaknį ir iškart į tą pačią vietą įsriegti implantą. Taikant šį gydymo metodą, po danties rovimo pacientui dažniausiai nebereikia laukti 2–6 mėnesių tam, kad būtų galima saugiai atlikti implantaciją.

KOKIE VIENMOMENTĖS DANTŲ IMPLANTACIJOS PRANAŠUMAI?

Šis gydymo metodas daugeliu atvejų pranašesnis už įprastą implantaciją – pirmiausia 2–6 mėnesiais trumpesnis gydymo laikas. Atlikdami vienmomentę, ne tik sumažiname vizitų bei chirurginių intervencijų skaičių, bet ir sukeliame pacientui mažiau nepatogumų, streso. Antra, vienmomentės implantacijos metu išlaikoma natūrali dantenų forma, kurią, atliekant įprastąją implantaciją, atkurti būtų labai sudėtinga.

KODĖL GYDYTOJAI, KURIE ATLIEKA ĮPRASTĄSIAS IMPLANTACIJAS, NESIŪLO VIENMOMENČIO GYDYMO METODO?

Kiekvienas pacientas, kuriam reikia pašalinti dantį ir įsriegti implantą, vietoj įprastosios implantacijos mieliau rinktųsi vienmomentę, tačiau ne kiekvienas gydytojas, atliekantis įprastąją implantaciją, gali atlikti vienmomentę. Siekiant nepriekaištingo rezultato, svarbi ne tik gydytojo patirtis bei sukauptos žinios, bet ir implantų sistema. Gydytojas, naudojantis J Dental Care, vienmomentės implantacijos metodą gali taikyti atkurdamas vieną, kelis ar visus dantis.

KOKIA VIENMOMENTĖS IMPLANTACIJOS EIGA?

Per pirmą vizitą atliekama visa chirurginė dalis: pašalinamas nereikalingas dantis ar dantys, įsriegiamas reikiamas skaičius implantų. Pacientui pageidaujant, to paties vizito metu arba po savaitės gali būti pritvirtinamas ir laikinas dantis, kad implanto gijimo laikotarpiu būtų gražus estetinis vaizdas. Po 2–3 mėnesių, prigijus įsriegtam implantui, laikinas dantis pakeičiamas nuolatiniu.

VIENMOMENTĖ
IMPLANTACIJA

Mažiau chirurginių procedūrų, vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO
ATKŪRIMAS

Visų prarastų žandikaulio dantų atkūrimas įsriegiant vos 4 implantus.

IMPLANTACIJA BE SINUSO
DUGNO PAKĖLIMO

Sinuso dugno operacija ir dantų implantacija vos vieno vizito metu.

SKAITMENINĖ
IMPLANTACIJA

Pažangus implantacijos metodas, paremtas išankstiniu kompiuteriniu planavimu.

ZYGOMATINIAI, ILGIEJI
IMPLANTAI

Bedančio viršutinio žandikaulio atkūrimas be kaulo priauginimo vos per vieną vizitą.

PROTEZAVIMAS ANT
IMPLANTŲ

Protezavimas – antras dantų implantacijos etapas, atkuriama matomoji danties dalis.