Protezavimas ant implantų - Itališki dantų implantai J Dental Care

Protezavimas ant implantų

Protezavimas – antras dantų implantacijos etapas, per jį atkuriama matomoji danties dalis. Ar rezultatu liksite patenkinti, priklausys ne tik nuo gydytojo, bet ir nuo Jūsų paties priimtų sprendimų.

KODĖL REIKIA PROTEZAVIMO ANT IMPLANTŲ?

Danties implantas – tai iš titano pagamintas danties šaknies pakaitalas, sriegiamas į žandikaulį. Paties danties implanto pacientas nemato. Matoma dalis yra protezas, kitaip vadinamas vainikėliu. Prie prigijusio implanto pritvirtintas protezas ne tik atrodo, bet ir tarnauja kaip sveikas nuosavas dantis.

IŠ KO GALI BŪTI PAGAMINTAS DANTIES PROTEZAS?

Prie danties implanto tvirtinamas protezas gali būti pagamintas iš plastiko, metalo keramikos, bemetalės ar cirkonio oksido keramikos. Siekiant parinkti tinkamiausią medžiagą, būtina įvertinti ne tik gydymo atvejį, bet ir paciento amžių, lytį, poreikius, galimybes. Jeigu protezavimas atliktas kokybiškai, atskirti vainikėlį nuo natūralaus danties turėtų būti itin sunku.

KUO IŠ ESMĖS SKIRIASI DANTŲ PROTEZAI?

Protezų išvaizda ir patvarumas – esminiai skirtumai, kuriuos gali įvertinti pacientas.

Plastikinis protezas dažniausiai naudojamas kaip laikinas dantis, kol gaminamas kitos rūšies nuolatinis protezas. Plastikinis vainikėlis mažiausiai atsparus kramtymo jėgoms ir atrodo ne itin natūraliai.

Dantų spalvos porceliano sluoksniu padengtas metalo keramikos protezas dažniausiai naudojamas krūminių dantų srityje. Tokio danties pranašumas – itin tvirta konstrukcija, o trūkumas – šviesoje pastebimas pilkšvas atspalvis.

Iš porceliano pagamintas bemetalės keramikos protezas dažniausiai tvirtinamas priekinių bei šoninių dantų srityje. Kadangi šio protezo gamyboje nenaudojamas metalas, jis atrodo ne tik gražiai, bet ir natūraliai.

Šių dienų odontologijoje bene labiausiai vertinamas cirkonio oksidas. Dantys pagaminti iš šios šviesai pralaidžios medžiagos, atrodo itin gražiai ir natūraliai, pasižymi išskirtiniu tvirtumu. Šių protezų gamyboje nenaudojamas metalinis karkasas, kuris dantims suteikia pilkšvą atspalvį ir gali sukelti alerginę reakciją. Protezai, pagaminti iš cirkonio oksido, naudojami priekinių, šoninių bei krūminių dantų srityje.

KOKIOS GARANTIJOS SUTEIKIAMOS PROTEZUI?

Pagal Odontologų profesinės etikos kodeksą terminuota garantija odontologinės priežiūros ir pagalbos paslaugoms negalima, tačiau odontologas turi teisę teikti paslaugas nemokamai ir suteikti gamintojo garantiją gaminiui (implantui, protezui).

KADA PO IMPLANTACIJOS SAUGU PRADĖTI PROTEZAVIMĄ?

Protezavimas turėtų būti pradedamas tik įsitikinus, kad implantas prigijo. Jeigu šios sąlygos nepaisoma, gali padidėti implanto atmetimo rizika, nukentėti estetinis vaizdas, ilgaamžiškumas. Tam, kad pacientui netektų būti be danties implanto prigijimo laikotarpiu, po operacijos gali būti pritvirtintas laikinas dantis, kuris prigijus implantui (po 2–3 mėnesių) būtų pakeičiamas nuolatiniu.

 

VIENMOMENTĖ
IMPLANTACIJA

Mažiau chirurginių procedūrų, vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO
ATKŪRIMAS

Visų prarastų žandikaulio dantų atkūrimas įsriegiant vos 4 implantus.

IMPLANTACIJA BE SINUSO
DUGNO PAKĖLIMO

Sinuso dugno operacija ir dantų implantacija vos vieno vizito metu.

SKAITMENINĖ
IMPLANTACIJA

Pažangus implantacijos metodas, paremtas išankstiniu kompiuteriniu planavimu.

ZYGOMATINIAI, ILGIEJI
IMPLANTAI

Bedančio viršutinio žandikaulio atkūrimas be kaulo priauginimo vos per vieną vizitą.

PROTEZAVIMAS ANT
IMPLANTŲ

Protezavimas – antras dantų implantacijos etapas, atkuriama matomoji danties dalis.