Bedančio žandikaulio atkūrimas - Itališki dantų implantai J Dental Care

Bedančio žandikaulio atkūrimas

Pacientai, praradę visus dantis viršutiniame arba apatiniame žandikaulyje, apie implantavimo procedūrą dažniausiai net nesvarsto, baimindamiesi sudėtingos, ilgos, itin brangiai kainuojančios procedūros. Šios ir panašios išankstinės nuostatos neretai suklaidina pacientus.

KOKIE GALIMI GYDYMO METODAI NETEKUS DAUGUMOS AR VISŲ DANTŲ?

Galimi du gydymo būdai: senasis – plastikinė išimamoji dantų plokštelė, ir šiuolaikinis – implantai. Tiek vienu, tiek kitu atveju su naujais dantimis bus galima atlikti visas funkcijas, tačiau patogumas nepalyginamas. Pacientai, turintys implantus, atrodo ir jaučiasi lyg su savais dantimis. Jų nereikia išsiimti norint išvalyti, nereikia nuolat mąstyti, kokį maistą gali sukramtyti, o svarbiausia – jie nenukris ir neiškris, kaip nutinka dėvint plokštelę. Taip pat svarbu paminėti, kad nėra pykinimo pojūčio, o valgant puikiai juntamas maisto skonis.

Netekus daugumos ar visų dantų, pasikeičia žmogaus veidas

KIEK TRUNKA ATKURTI BEDANTĮ ŽANDIKAULĮ?

Daugeliu atveju visa žandikaulio rekonstrukcija trunka nuo 3 iki 6 mėnesių, kurių metu numatomi vidutiniškai šeši vizitai. Pirmojo vizito metu per kelias valandas atliekama chirurginė dalis: pašalinami nereikalingi dantys, atliekama kaulo augmentacija, įsriegiamas reikiamas skaičius implantų. Po savaitės pašalinami siūlai. Jei pacientas pageidauja, pritvirtinamas ir laikinas protezas, kuris kelis mėnesius atrodys ir tarnaus lyg savi dantys. Praėjus mėnesiui, per trečią vizitą įvertinama burnos būklė. Po 2–5 mėnesių, kai prigyja įsriegti implantai, pradedama protezavimo dalis: laikinas protezas pakeičiamas tvirtais ir natūraliai atrodančiais nuolatiniais dantimis.

AR GALIMA IŠKART PO PROCEDŪROS GRĮŽTI PRIE ĮPRASTINĖS VEIKLOS?

Po vieno ar kelių dantų implantacijos pacientas dažniausiai nejunta jokio diskomforto ir bemat gali grįžti prie įprastinės veiklos. Po viso žandikaulio atkūrimo procedūros kelias dienas gali būti juntamas maudimas, matomas patinimas. Visais atvejais po implantacijos skiriami vaistai galimiems nemaloniems pojūčiams malšinti.

KOKIO AMŽIAUS PACIENTAMS GALI BŪTI ATLIEKAMA BEDANČIO ŽANDIKAULIO ATKŪRIMO PROCEDŪRA?

Ši procedūra negali būti atliekama tik jaunesniems nei 18 metų pacientams, kurių žandikaulis nėra visiškai susiformavęs. Visais kitais atvejais rezultatas priklauso ne nuo paciento amžiaus, o nuo sveikatos būklės ir gydytojo kompetencijos.

VIENMOMENTĖ
IMPLANTACIJA

Mažiau chirurginių procedūrų, vizitų, trumpesnis gydymo laikas ir geresnis estetinis rezultatas.

BEDANČIO ŽANDIKAULIO
ATKŪRIMAS

Visų prarastų žandikaulio dantų atkūrimas įsriegiant vos 4 implantus.

IMPLANTACIJA BE SINUSO
DUGNO PAKĖLIMO

Sinuso dugno operacija ir dantų implantacija vos vieno vizito metu.

SKAITMENINĖ
IMPLANTACIJA

Pažangus implantacijos metodas, paremtas išankstiniu kompiuteriniu planavimu.

ZYGOMATINIAI, ILGIEJI
IMPLANTAI

Bedančio viršutinio žandikaulio atkūrimas be kaulo priauginimo vos per vieną vizitą.

PROTEZAVIMAS ANT
IMPLANTŲ

Protezavimas – antras dantų implantacijos etapas, atkuriama matomoji danties dalis.